ÜRETİM

Kumaş Boya

Temelleri 2004 yılında atılan Kumaş Boya ve Terbiye Tesisi, üretim kapasitesini son teknoloji ile harmanlayarak daha da artırmıştır. Tesis, modern makine parkuru ve yaklaşık 250 çalışanı ile 25 Ton/Gün üretim kapasitesine sahiptir. Perdelik kumaş boya ve terbiyesinde uygulamayı 24 saat kontrol eden dinamik ekibiyle iç piyasaya ve dış piyasaya hizmet vermektedir. Yakın zamanda yenilenerek devreye alınan Boya ve Kimyasal Otomasyon Sistemi ile müşterilerine yenilikçi çözümler sunmaya devam etmektedir.

devamı...

Dokuma

Üretim faaliyetlerine 1980 yılında başlamış olan Dokuma Tesisinde, ikinci kuşak yönetici Cengiz Çalışkan'ın 2003 yılında işin başına geçmesiyle kurulan DCM ihracat firmasıyla aktif 81 ülkeye yıllık 4.000.000 metre üretim yapılmaktadır. Kumaş imalatında koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda ve kalite değerlerini ön planda tutarak AR-GE desteği ile yüksek teknolojiye sahip makinelerle dokuma faaliyeti yürütülmekte ve firma ev tekstili alanında lider olma yolunda hızla ilerlemektedir.

devamı...

İplik Boya

2004 yılında Kumaş Boya faaliyetlerine başlayan Gül Tekstil, 2017 yılında yaptığı yeni yatırımlarla bünyesine İplik Boya Tesisini de ekleyerek hizmet yelpazesini genişletti. Yüksek teknoloji ile donatılmış tesiste, Loris Bellini boya makineleri ve SSM aktarma parkuruyla dünya standartlarına uygun üretim gerçekleştirmektedir. 2005 yılından günümüze üretimin ve verimliliğin arttırılması amacıyla ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi uygulanmaktadır. Üretim kapasitesi 10 Ton/Gün olan tesis, yeni teknolojik makinelerin de parkura katılması ile kapasitesini artırmaya devam etmektedir.

devamı...